Reklama w sieci – możesz robić to sam

Internet daje bardzo dużo narzędzi pozwalających za darmo reklamować swoją ofertę. Mamy do dyspozycji serwisów web 2.0 które umożliwiają na tworzenie darmowych stron lub blogów internetowych całą masę sieci społecznościowych dzięki którym możemy być grono osób zainteresowanych twoją ofertą Mamy również serwisy ogłoszeniowe darmowe które umożliwiają na prezentację naszej oferty.

Web 2.0

Chcąc samemu zająć się reklamą swojej firmy możemy skorzystać z serwisów web 2.0. Są więc takie serwisy jak wordpress.com, weebly.com, tumblr.com, wix.pl. dzięki tym serwisom można stworzyć profesjonalną darmową stronę internetową albo bloga. Nie jest wymagana przy tym wiedza z zakresu kodowania w językach HTML i CSS. Strony tworzone w tychże serwisach są przystosowane do urządzeń mobilnych smartfony.

Serwisy społecznościowe

Najpopularniejszy serwis społecznościowy – czyli Facebook daje ogromne możliwości promocji swojej marki oraz to za darmo. To znaczy musisz poświęcić niemało czasu oraz kreatywności. Atutem będzie twoja znajomość firmy. Facebook pozwala również na płatne emisje reklam.

Gadżety reklamowe – bardzo istotne narzędzie promocyjne

Serwisy ogłoszeniowe

Ich atutem jest to, że są wypromowane i bardzo popularne. Bardzo często zajmują wysokie miejsca w wyszukiwarce Google. Dzięki temu masz szansę szybko zdobyć klientów.

Author: admin