15
lis

W jaki sposób działa hurtownia sprzętu medycznego

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Polecamy
sklep.cezal.com.pl

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu medycznych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują także centra fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, twórcy takich marek np. Zhermapol czy Chema.
Oferowane towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, leki, amalgamaty jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Comments are closed.